Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum

System ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, którego specyfika wymaga zastosowania indywidualnego podejścia, Comarch ERP Altum jest najlepszym rozwiązaniem.

Platforma idealnie sprawdza się w:

  • Firmach zagranicznych,
  • Sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych,
  • Firmach handlowo-usługowych o jednooddziałowej i rozproszonej strukturze,
  • Organizacjach holdingowych/przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami.

Comarch ERP Altum wielofirmowość

Platforma jest rozwiązaniem wielojęzycznym, przystosowanym do specyfiki firm międzynarodowych. Najważniejszą przewagą Comarch ERP Altum, są mechanizmy umożliwiające automatyzację rutynowych czynności (BPM) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy (Business Intelligence).

Zobacz podstawowe możliwości platformy

Dla kogo polecamy Comarch ERP ALTUM? Jeśli któraś z poniższych cech charakteryzuje Twoje przedsiębiorstwo to ALTUM jest dla Ciebie:

WIELOFIRMOWOŚĆ – możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie.

MIĘDZYNARODOWOŚĆ -platforma wdrażana jest, m.in. w Polsce, Francji, Niemczech oraz Danii.

Business Intelligence – narzędzia Business Intelligence pozwalają na podejmowanie właściwych decyzji w oparciu o trafne analizy i prognozy dostępne w standardzie.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW – dzięki BPM możemy automatyzować zarówno rutynowe procesy charakterystyczne dla każdej firmy

Comarch RETAIL (zarządzanie siecią sprzedaży) – dzięki Comarch Retail twoi pracownicy mogą sprawnie obsłużyć klienta w sposób jakiego on oczekuje.

SKLEP INTERNETOWY – e-Commerce umożliwią Twojemu biznesowi wielokanałową sprzedaż ukierunkowaną na klientów detalicznych e-sklep i biznesowych B2B

APLIKACJE MOBILNE – wspierające kluczowe procesy firmy, tj. sprzedaż (SFA), POS, magazyn, serwis, backup danych czy analizy Business Intelligence.

CRM – System gromadzi i analizuje informacje na temat m.in. lojalności Klientów, skuteczności pracy przedstawicieli handlowych, efektywności poszczególnych działań sprzedażowych.

HANDEL I MAGAZYN – Comarch ERP Altum został zaprojektowany tak, aby kompleksowo obsługiwać i usprawniać wszystkie procesy handlowo-magazynowe w firmie, bez względu na specyfikę jej działania.

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ – umożliwia prowadzenie pełnej księgowości zarówno w firmie o jedno oddziałowej strukturze, jak również w holdingu.

PŁACE I KADRY – aplikacja wydatnie wspomaga obsługę kadrowo-płacową każdej firmy. Dzięki starannie zaprojektowanym funkcjonalnościom, praca jest zautomatyzowana, przez co minimalizowane jest niebezpieczeństwo pojawienia się błędu podczas wykonywania operacji.

kontakt tel Piotr Kamyk 668-801-391

Comarch ERP Altum