Comarch ERP Sklep internetowy

Comarch ERP Sklep internetowy

Comarch ERP e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep to Skuteczna sprzedaż w internecie

Zamów Comarch ERP e-Sklep

 Twój automatyczny sprzedawca 24h/dobę

Polski rynek handlu internetowego to jeden z najszybciej  rosnących w Europie, a jego szacunkowa wartość w 2015 roku to ponad 38 mld zł! Sklep internetowy jest nie tylko tańszy od sklepu stacjonarnego, a często stanowi również jego uzupełnienie – to Twój automatyczny sprzedawca 24h/dobę.

Nie musisz być informatykiem aby rozpocząć sprzedaż w Internecie – wystarczy skorzystać z odpowiednich narzędzi. Comarch ERP e-Sklep to profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu możesz w pełni prowadzić handel w sieci.

Dzięki integracji z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, zamawiając Comarch ERP e-Sklep otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz aby prowadzić własny sklep internetowy.

Jeżeli już wiesz co chcesz sprzedawać w sieci – po prostu załóż e-Sklep – internetowi Klienci już na to czekają.

Comarch ERP e-Sklep to jedyne na rynku oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP (iFaktury24, Optima, XL, Altum). Z systemu ERP do sklepu wysyłane są rabaty, zestawy promocyjne, towary wraz z opisami i aktualne stany magazynowe. Ze sklepu do ERP wysyłane są m.in. informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

Nieograniczone możliwości

Comarch ERP e-Sklep jako jeden z nielicznych posiada możliwość wystawiania nielimitowanej liczby towarów w e-sklepie, nie jest ograniczony limitami wielkości bazy danych oraz ilości przesyłanych danych. Nie musisz też podpisywać długoterminowych umów, dostajesz abonament miesięczny, a na start 30-dniowy okres próbny.
Porównaj oferty i przekonaj się sam!

Dowolna modyfikacja grafiki – Edytor HTML i CSS dla webmasterów

Możesz dowolnie modyfikować wygląd swojego sklepu najprostszą metodą “przeciągnij i upuść”, tworzyć zaawansowane projekty, dzięki edytorom CSS lub w kilka minut importować gotowe szablony graficzne.

Mobilna wersja sklepu

To dodatkowy interfejs, zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dzięki temu Klienci sklepów opartych o oprogramowanie Comarch ERP e-Sklep mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. Funkcjonalność ta jest niezwykle ważna zwłaszcza w branżach gdzie zakupy dokonywane są pod wpływem impulsu. Jednym kliknięciem myszki możesz dopasować swój sklep do urządzeń mobilnych. Rynek zakupów mobilnych rozwija się błyskawicznie – pamiętaj o tym!

Enterprise, sklep dla wymagających

Dla Klientów, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych narzędzi e-commerce oraz chcą ze swoją ofertą pójść o krok dalej, przygotowaliśmy Comarch ERP e-Sklep w wersji Enterprise.
Wersja Enterprise jest rozbudowywana o dodatkowe funkcjonalności, które usprawnią proces sprzedaży i zarządzanie systemem. Wprowadzane dodatki są rozwijanie w kierunku platformy Business-to-Business. W cenie abonamentu Enterprise można założyć aż 5 niezależnych sklepów internetowych.

Powiadomienia SMS

Comarch ERP e-Sklep pozwana na wysyłanie automatycznych powiadomień do wszystkich klientów sklepu o stopniu realizacji zamówienia. Administrator otrzymuje możliwość zarządzania powiadomieniami SMS wysyłanymi na poszczególnych etapach zamówienia do swoich Klientów. Wszystkie wysyłane SMS-y są widoczne w specjalnie przygotowanym raporcie, dzięki czemu zawsze wiesz co i kiedy zostało wysłane.

Bezpieczeństwo

Comarch ERP e-Sklep online jest w całości zainstalowany w nowoczesnym centrum danych Comarch Data Center. Gwarantuje to przede wszystkim stałą kontrolę bezpieczeństwa oraz bieżącą opiekę wykwalifikowanych administratorów.
Dane naszych klientów są chronione przed niepowołanym dostępem za pomocą najbardziej nowoczesnych mechanizmów zabezpieczeń. Klienci Comarch ERP e-Sklep mogą również skorzystać z certyfikatu SSL.

Intuicyjny i responsywny panel
do zarządzania sklepem

Specjalnie przygotowany oraz ciągle rozwijany panel administracyjny Comarch ERP e-Sklep to wygoda zarządzania i bieżącego monitorowania Twojego sklepu internetowego w każdym momencie i na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Comarch ERP e-Sklep to darmowa sprzedaż na wszystko.pl

Użytkownicy Comarch ERP e-Sklep mogą promować swoje towary w serwisie wszystko.pl – pierwszej w Polsce internetowej galerii handlowej stworzonej przez producenta oprogramowania. Obecność w serwisie wszystko.pl jest darmowa dla wszystkich Klientów Comarch ERP e-Sklep.

Integracja z FreshMail

To kompleksowe narzędzie do prowadzenia kampanii e-mailowych. Integracja z usługą umożliwia automatyczne przekazywanie adresów e-mail subskrybentów e-sklepu do FreshMail, synchronizację tych adresów z listą adresów w FreshMail oraz proste połączenie konta FreshMail  z Twoim e-sklepem. Skuteczna komunikacja z Klientami e-Sklepu to klucz do sukcesu. Teraz to jeszcze prostsze!

Integracja z Allegro

Umożliwia aktywne uczestnictwo w największym obecnie centrum sprzedaży w Internecie. Interfejs Comarch ERP e-Sklep został przygotowany tak, że bezpośrednio z aplikacji możesz wystawiać i edytować nieograniczoną ilość aukcji na Allegro. Po zakończeniu danej aukcji istnieje możliwość automatycznego wygenerowania zamówienia oraz utworzenia konta w sklepie dla zwycięzcy.


Integracja z porównywarkami cen

To dobry sposób na szybkie zaistnienie na rynku. Są to serwisy, które zestawiają ze sobą ceny tych samych produktów w różnych sklepach internetowych. Comarch ERP e-Sklep zapewnia prostą integrację z największymi na rynku porównywarkami cen: Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut, Radar, okazje.info, sklepy24.pl.

Integracja z systemami płatności

Płatności online to przede wszystkim szybkość i wygoda – a więc komfort dla Klienta. Ta forma płatności jest coraz częściej wybierana przez kupujących w sieci. Comarch ERP e-Sklep umożliwia łatwą współpracę z Dotpay, PayU, PayPal, Przelewy24, Multi Transfer, mTRANSFER, PayByNet, eCard.


Mechanizmy wspierające pozycjonowanie

Aby e-Sklep odniósł sukces musi się dobrze pozycjonować, czyli dosłownie dać się znaleźć w wyszukiwarkach internetowych. Comarch ERP e-Sklep dostarcza wiele możliwości, które pomogą Twoim potencjalnym Klientom znaleźć Twój sklep w Internecie, m.in. przyjazne linki, definiowanie meta danych: tytuł strony, słowa kluczowe, opis, wygenerowanie mapy strony XML dla wyszukiwarki Google, definiowanie pliku robots.txt, makra @ProductName@ oraz @GroupName@ do wynikowego tytułu strony, generowanie mapy strony dla wyszukiwarki Bing.com.

Facebook Shop

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce. Przeciętny internauta spędza w tym serwisie codziennie średnio 55 minut. Sklep na Facebooku posiada pełną funkcjonalność sklepu internetowego, dzięki czemu cała oferta produktowa sklepu jest prezentowana w tym serwisie. Uruchamiając Facebook shop jesteś o krok przed konkurentami i zaczynasz sprzedaż tam, gdzie internauci spędzają najwięcej czasu!
Co więcej, dzięki integracji Comarch ERP e-Sklep z serwisem Facebook, na stronach sklepu internetowego jest możliwość wyświetlania następujących wtyczek:
• Zaloguj się z Facebookiem
• Przycisk „Lubię to”
• Box „Lubię to”
• Komentarze
• Powiąż z kontem Facebook

Narzędzia do raportów i analiz

e-Sklep posiada wbudowane narzędzie do generowania analiz związanych z towarami, zamówieniami czy kontrahentami. Pozwala to na sporządzanie szeregu raportów, dotyczących np.  towarów najczęściej kupowanych i oglądanych, towarów bez sprzedaży, najlepszych kontrahentów i wartości zamówień w czasie.
Ich wnikliwa analiza pozwoli podejmować jeszcze bardziej skuteczne decyzje biznesowe, których skutki będzie można obserwować i oceniać, dzięki ponownej analizie wybranych raportów. Aplikacja jest również w pełni zintegrowana z Google Analytics, co pozwala na prowadzenie bardziej zaawansowanych statystyk, np. badanie ruchu na stronie.

Leave a Reply