Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy program dla firm w Polsce. Dedykowany dla małych i średnich firm ponieważ jest prosty w obsłudze i powstał w oparciu o najnowsze rozwiązania informatyczne. System sprawdza się zarówno dla biur rachunkowych, handlu, usługach (transport, serwis, kultura). Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Programom Comarch zaufało już ponad 70 000 Klientów.

Firma MH Koszalin – Partner Comarch – wdrażamy, szkolimy i serwisujemy programy Comarch ERP Optima.

Zadzwoń tel + 48 668 801 391 lub +48 94 3423205Aktualne cenniki Comarch ERP Optima

Comarch optima cennik dla firm
kliknij w ikonę
Comarch ERP Optima Cennik dla biur rachunkowych
cennik BR

Pakiety promocyjne Comarch ERP Optima

Pakiety promocyjne dla biur rachunkowych

Moduły Comarch ERP Optima

Handel/magazyn to doskonały program do fakturowania. Pełna obsługa magazynowa i sprzedażowa umożliwiająca nie tylko sprawną sprzedaż, ale także współpracę z mobilną sprzedażą i sklepem internetowym Comarch eklep.

Księgowość i Kadry- Comarch Optima Księga Handlowa, Książka Podatkowa, Środki Trwałe i Kadry Płace to doskonałe moduły do obsługi księgowej i kadrowej, ponieważ s zawsze zgodne z przepisami.

Analizy – Comarch Optima Bi umożliwia dostęp do informacji o stanie firmy, w wyniku czego podejmiesz właściwe decyzje biznesowe na podstawie wprowadzonych danych. Bi Point Manager umożliwia tworzenie spersonalizowanych zestawień, które mogą być automatycznie wysyłane na telefon szefa lub zarządu.

Comarch Optima dla biur rachunkowych przygotowano specjalny moduł umożliwiający analizę pracy z klientem i kontrolę dokumentów księgowych.

Mobilna sprzedaż – oprogramowanie dla przedstawicieli handlowych oraz sprzedawców. Umożliwia zbieranie zamówień, sprzedaż samochodów, planowanie tras, dzięki czemu sprzedaż jest skuteczniejsza. Działa na systemach Android i iPhone.

Comarch Optima – praca w chmurze

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania ERP Online do zarządzania firmą i niezawodny dostęp z wielu komputerów. Zmów system już dziś:  Optima w chmurze SaaS.

Umów się na spotkanie w Koszalinie lub w swojej firmie i zobacz jak pracuje się z  systemami Comarch:

tel. serwis MH: 94 342 32 05

Wdrożenie Comarch ERP Optima:

Wdrożenia programów Comarch są prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników MH Koszalin, w wyniku czego nasze wdrożenia powodują polepszenie kondycji całej firmy.

MH jest autoryzowanym Partnerem Comarch.

Zapewniamy serwis i fachowe doradztwo z zakresu nabywania i wdrażania Comarch ERP Optima, Comarch Comarch ERP XL, Comarch ERP XT, Comarch eSklep.

W MH przeprowadzamy wdrożenia Comarch ERP w oparciu o swoje długoletnie doświadczenia Naszym celem jest pełne zadowolenie z pracy z nowym programem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wdrożenie przebiegało zgodnie z planem. Nigdy nie zostawiamy klienta samemu sobie, ponieważ zależy nam na stałej, partnerskiej współpracy. Pomagamy także po zakupie programu świadcząc usługę opieki informatycznej, w wyniku czego nie musisz obawiać się braku rozwoju swojego systemu.

Zamówienie na zakup programu:

668 801 391 : Piotr Kamyk – systemy Comarch ERP

508 790 368 : Magdalena Nowak – systemy Comarch ERP

Napisz do nas:

Zapraszamy do kontaktu