Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Doskonały zarówno dla biur rachunkowych, hurtowni, jaki i mniejszych sklepów oraz firm usługowych(transport, serwis, kultura)Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Zaufało nam już ponad 60 000 Klientów.

optima-demo

Cennik Comarch ERP Optima – pobierz

Cennik Optima dla biur rachunkowych – pobierz

 

Moduł handel to doskonały program do fakturowania. Pełna obsługa magazynowa i sprzedażowa umożliwiająca nie tylko sprawną sprzedaż ale także współpracę z mobilną sprzedażą i sklepem internetowym isklep24

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.

Comarch Optima dla biur rachunkowych przygotowano specjalny moduł umożliwiający raportowaniem dla klientów, kontrolę wystawienia wszystkich dokumentów podatkowych oraz automatyzację pracy

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania ERP Online wspierającego zarządzanie firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Umów się na spotkanie i zobacz jak pracuje się z Comarch XL lub Comarch Optima:

 

Comarch ERP Optima

Wdrożenie nowych programów do zarządzania przedsiębiorstwem jest prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników. Należy pamiętać, że dobre wdrożenie wpływa na kondycję całej firmy. Od wdrożenia zależy czy spełnią się związane z zakupem oprogramowania założenia.

MH przeprowadza wdrożenia w porozumieniu z klientem  w oparciu o swoje długoletnie doświadczenia. Naszym celem jest pełne zadowolenie z pracy z nowym programem dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wdrożenie przebiegało zgodnie z planem i nigdy nie zostawiamy klienta samemu sobie. Pomagamy także po zakupie programu świadcząc usługę opieki informatycznej.

MH jest autoryzowanym Partnerem Comarch. Zapewniamy serwis i fachowe doradztwo z zakresu nabywania i wdrażania Comarch Optima, Comarch Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum, Comarch RETAIL, iBard24, iFaktury24, iSklep24.

Planowanie, realizacja i opieka po sprzedaży składają się na pełne zadowolenia klienta z systemu.