Comarch ERP Optima

Program dla firm Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Doskonały zarówno dla biur rachunkowych, hurtowni, kadr i płac, jaki i mniejszych sklepów oraz firm usługowych(transport, serwis, kultura). Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Zaufało nam już ponad 60 000 Klientów.

Cennik:

Comarch ERP Optima – pobierz

Biura rachunkowe – pobierz

promocje comarch

Moduły Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima handel to doskonały program do fakturowania. Pełna obsługa magazynowa i sprzedażowa umożliwiająca nie tylko sprawną sprzedaż ale także współpracę z mobilną sprzedażą i sklepem internetowym Comarch eklep.

Księgowość – Comarch Optima Księga Handlowa, Książka Podatkowa, Środki Trwałe i Kadry Płace do doskonałe moduły do obsługi księgowej i kadrowej.

Analizy – Comarch Optima Bi umożliwia dostęp do informacji o stanie firmy i podejmowanie decyzji biznesowych na podstawie wprowadzonych danych.

Comarch Optima dla biur rachunkowych przygotowano specjalny moduł umożliwiający raportowaniem dla klientów, kontrolę wystawienia wszystkich dokumentów podatkowych oraz automatyzację pracy.

Comarch Asysta

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania ERP Online wspierającego zarządzanie firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Umów się na spotkanie w Koszalinie lub w swojej firmie i zobacz jak pracuje się z  Comarch ERP Optima:

tel. Piotr Kamyk +48 668801391

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowychComarch ERP Optima dla firm

Wdrożenie Comarch ERP Optima:

Wdrożenia Comarch ERP Optima są prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników MH. Dobre wdrożenie wpływa na kondycję całej firmy.

MH jest autoryzowanym Partnerem Comarch. Zapewniamy serwis i fachowe doradztwo z zakresu nabywania i wdrażania Comarch ERP Optima, Comarch Comarch ERP XL, Comarch ERP XT, Comarch eSklep.

W MH przeprowadzamy wdrożenia Comarch ERP w oparciu o swoje długoletnie doświadczenia. Naszym celem jest pełne zadowolenie z pracy z nowym programem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wdrożenie przebiegało zgodnie z planem i nigdy nie zostawiamy klienta samemu sobie. Pomagamy także po zakupie programu świadcząc usługę opieki informatycznej.

Zamówienie na zakup programu:

668 801 391 : Piotr Kamyk – systemy Comarch ERP

694 482 125 : Bartłomiej Łańcucki – systemy Comarch ERP

Napisz do nas:

Aby przesłać informację należy zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zapoznaniu się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych: