Biuro Rachunkowe

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych

Odkryj program Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych. Jest to szereg rozwiązań ułatwiających pracę biura i wymianę danych z klientami. Poprzez możliwość importu dokumentów z programu klienta zarówno Comarch jak i innych producentów optymalizujesz pracę i zwiększasz możliwości swojego biura rachunkowego.

Kontakt w sprawie zakupu programu pod linkiem : Kontakt

tel Piotr Kamyk:  668 801 391

Poniżej przedstawiamy dedykowane rozwiązania Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych. Sprawdź, które moduły Comarch ERP Optima będą przydatne dla Twojego biura rachunkowego:

Księga Podatkowa

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa pozwala biurom rachunkowym na łatwą obsługę:

  • księgową firm
  • rozliczenia z Urzędem Skarbowym na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów
  • ewidencjonowanie VAT w celu obliczenia podatku od towarów i usług
  • prawidłowego wyliczenia deklaracji VAT.  Moduł jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami.

Księga Handlowa

Comarch ERP Optima Księga Handlowa to moduł pozwalający biurom rachunkowym na obsługę firm w formie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Jego podstawowym atutem jest usprawnienie pracy dzięki automatyzacji procesu księgowania, ewidencjonowania VAT-u oraz możliwości wydruków i przesyłania elektronicznych deklaracji.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych - księgowość

Środki trwałe

Comarch ERP Optima Środki trwałe pozwala biurom rachunkowym na prowadzenie dla klientów ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Dzięki modułowi możliwe jest tworzenie planów amortyzacji, automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych, rejestrowanie historii środka trwałego, tworzenie arkuszy inwentaryzacyjnych oraz wyposażenia.

Płace i Kadry

Comarch ERP Optima Kadry i Płace umożliwia biurom rachunkowym prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej. Zapewnia pracę zawsze zgodną z aktualnymi przepisami. Współpracuje z programem Płatnik, nalicza i drukuje deklaracje podatkowe, wylicza składki ZUS i deklaracje, zapewnia obsługę korekt list płac, umożliwia wysyłanie e-deklaracji do US.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych

Internetowa Wymiana Dokumentów

Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Wymiana ta może się odbywać w modelach: klient biura rachunkowego – biuro rachunkowe oraz punkty sprzedażowe firmy – centrala firmy. Poprzez zastosowanie serwera wymiany danych Comarch, jako pośrednika komunikacyjnego, przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane. Zapewnia to wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania, uniemożliwiając jednocześnie nieautoryzowane usuwanie danych z serwera oraz wysyłanie na serwer.

Comarch ERP Optima Analizy BI dla biura rachunkowego

Comarch ERP Optima Analizy BI to narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch ERP Optima.

Narzędzie dostępne jest w dwóch różnych wersjach:

  • podstawowej skierowanej do firm,
  • rozszerzonej, zawierającej funkcjonalności dedykowane specjalnie biurom rachunkowym.

Comarch BI Point Menadżer

W ramach rozwiązania, platforma analityczna BI Point Menadżer integruje się z bazą danych programu Optima. Pobierając dane, które zostają przetransformowane do odpowiednich modułów analitycznych tak aby użytkownik mógł z nich korzystać w postaci predefiniowanych raportów i dashboardów.

Dzięki BI Point Menadżerowi, Biuro Rachunkowe może dynamicznie i szybko reagować na potrzeby swoich klientów. Zapewnia bieżący dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk ułatwiających prowadzenie biznesu. Stosując rozwiązanie BI Point Menadżer, biuro jest w stanie szybko i sprawnie przygotować dla klienta dowolnego typu raport czy zestawienie, a następnie je udostępnić za pomocą webowej platformy.

iKsiegowosc24.pl

Serwis iKsiegowosc24.pl to usługa, która umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie profesjonalnego biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową. To także przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną. Z drugiej strony dla biur rachunkowych to miejsce, w którym w przejrzysty i prosty sposób mogą zaprezentować swoją ofertę.

iKsięgowość24 zrzesza profesjonalne biura rachunkowe, korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima.

Zamów Comarch ERP Optima mailem:

Aby przesłać informację należy zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zapoznaniu się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych: