Biuro Rachunkowe

Program dla biur   rachunkowych - Comarch ERP Optima.

Odkryj program dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima ponieważ jest to dedykowany program do obsługi klinetów biur.

Comarch ERP Optima to szereg rozwiązań ułatwiających pracę biura i wymianę danych z klientami. Umożliwia importu dokumentów z programu Optima klienta jak i innych programów. Kupując program Comarch ERP Optima bez wątpienia optymalizujesz pracę i zwiększasz możliwości swojego biura rachunkowego.

Kontakt w sprawie zakupu programu pod linkiem : Kontakt

tel Piotr Kamyk:  668 801 391

Poniżej przedstawiamy dedykowane rozwiązania Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych. Sprawdź, które moduły Comarch ERP Optima będą przydatne dla Twojego biura rachunkowego:

Księga Podatkowa

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa pozwala biurom rachunkowym na łatwą obsługę:

  • księgową firm oraz jednostek budżetowych i fundacji
  • rozliczenia z Urzędem Skarbowym na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów
  • ewidencjonowanie VAT w celu obliczenia podatku od towarów i usług
  • prawidłowego wyliczenia deklaracji VAT.  Moduł jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami.

Księga Handlowa

Comarch ERP Optima Księga Handlowa to moduł pozwalający biurom rachunkowym na obsługę firm w formie pełnej księgowości. Program jest zawsze zgodny z Ustawą o Rachunkowości. Podstawowym atutem jest usprawnienie pracy dzięki automatyzacji procesu księgowania, ewidencjonowania VAT-u oraz możliwości wydruków i przesyłania elektronicznych deklaracji.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych - księgowość

Środki trwałe

Comarch ERP Optima Środki trwałe pozwala biurom rachunkowym na prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Dzięki modułowi możliwe jest tworzenie planów amortyzacji, automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych, rejestrowanie historii środka trwałego, tworzenie arkuszy inwentaryzacyjnych.

Płace i Kadry

Comarch ERP Optima Kadry i Płace umożliwia biurom rachunkowym prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej. Program zapewnia prawidłową pracę działu kadr ponieważ jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. Współpracuje z programem Płatnik, nalicza i drukuje deklaracje podatkowe, zapewnia obsługę korekt list płac, wylicza składki ZUS i deklaracje, a na koniec wysyłać deklaracje do ZUS i US.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych

Internetowa Wymiana Dokumentów

Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm, który zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami Comarch ERP Optima. Wymiana ta może się odbywać w modelach: klient biura rachunkowego <–> biuro rachunkowe oraz punkty sprzedażowe firmy <–> centrala firmy. Przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane, co bez wątpienia zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłania.

Comarch ERP Optima Analizy BI dla biura rachunkowego

Analizy BI to narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch ERP Optima.

Comarch BI Point Menadżer

W ramach rozwiązania, platforma analityczna BI Point Menadżer integruje się z bazą danych programu Optima. Pobierając dane, które zostają przetransformowane do odpowiednich modułów analitycznych tak, aby użytkownik mógł z nich korzystać w postaci predefiniowanych raportów i dashboardów.

Księgowy może dynamicznie i szybko reagować na potrzeby swoich klientów ponieważ BI Point Menadżer zapewnia bieżący dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk. Stosując rozwiązanie BI Point Menadżer, biuro jest w stanie szybko i sprawnie przygotować dla klienta dowolnego typu raport czy zestawienie, a następnie je udostępnić za pomocą webowej platformy.

iKsiegowosc24.pl

Usługa iKsiegowosc24.pl zawiera listę biur rachunkowych pracujących na systemie Optima w wyniku czego umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie profesjonalnego biura rachunkowego. To także przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną dzięki czemu otrzymujesz dokumenty szybciej. Dla biur rachunkowych bez wątpienia to miejsce, w którym w przejrzysty i prosty sposób mogą zaprezentować swoją ofertę.

iKsięgowość24 zrzesza profesjonalne biura rachunkowe, korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima.

Zamów Comarch ERP Optima telefonicznie