Nowoczesny system RCP Comarch TNA

  • -

Nowoczesny system RCP Comarch TNA

Category : Aktualności

Comarch TNA nowoczesny system rejestracji czasu pracy

Comarch TNA (Time and Attendance) to nowoczesny system rejestru czasu pracy oparty o współpracę autorskiej aplikacji mobilnej z urządzeniami Comarch TNA Gateway.

Comarch TNA

PROSTE ZARZĄDZANIE CZASEM PRACY W FIRMIE

Comarch TNA to niedrogi we wdrożeniu system rejestracji czasu pracy. Konfiguracja usługi umożliwia pełne uwzględnienie potrzeb Twojej firmy.

Do sprawnego działania systemu potrzebne jest urządzenie Comarch TNA Gateway oraz aplikacja na telefonie pracownika. Urządzenie Comarch TNA Gateway umieszczone we wszystkich miejscach wejścia/wyjścia do Twojej firmy, co pozwala na rejestracje obecności w pracy. Rozwiązanie może działać samodzielnie lub z innymi systemami Comarch. Możliwa jest integracja z rozwiązaniami innych firm.

Wybierając Comarch TNA poprawisz dyscyplinę w miejscu pracy oraz zwiększysz efektywność. Czytelne raporty generowane w systemie pozwolą Ci na zarządzanie obecnością pracowników.

Comarch TNA to także intuicyjny kanał komunikacji służący do zgłaszania delegacji, urlopów, obecności/nieobecności dzięki któremu uprościsz obieg informacji w miejscu pracy.

Usprawnij zarządzanie czasem pracy w Twojej firmie!

JAK DZIAŁA COMARCH TNA?

Urządzenie Comarch TNA Gateway nadaje identyfikator, który po odczytaniu przez aplikację zainstalowaną na telefonie komórkowym (z systemem Android lub iOS) jest rejestrowany jako aktywność pracownika, wejście lub wyjście z miejsca pracy.

Comarch TNA

COMARCH TNA GATEWAY

Comarch TNA Gateway zaprojektowaliśmy zgodnie z trendem IoT. System działa w oparciu o technologie beacon (Bluetooth 4.0) oraz NFC (Near Field Communication). Urządzenia przeznaczone są do instalacji przy wejściach do budynków lub pomieszczeń, w których monitorowany ma być czas pracy pracowników. Montaż urządzeń nie wymaga ingerencji w infrastrukturę budynku. Technologia NFC działa podobnie do urządzeń wyposażonych w bluetooth z tą różnicą, że pobór energii jest mniejszy i nie wymaga uprzedniego parowania urządzeń.

Każdemu z urządzeń Administrator (Pracodawca) może nadać unikalną nazwę oraz przypisywać do poszczególnych bramek określających wejścia/wyjścia z miejsca pracy.

Aplikacja Comarch TNA współpracująca z urządzeniem, pozwala na rejestrację ruchu na bramkach i zapisanie go z dokładnością co do sekund.

JAK ZACZĄĆ ELEKTRONICZNĄ EWIDENCJĘ CZASU PRACY Z COMARCH TNA?

Aby rozpocząć pracę z usługą należy kupić minimum jedno urządzenie Comarch TNA oraz miesięczny abonament.

W momencie wykupu abonamentu otrzymasz dostęp do usługi. Pełną funkcjonalność  (czyli również możliwość automatycznej rejestracji wejść i wyjść) uzyskasz zaraz po otrzymaniu przesyłki z urządzeniem. Wysyłka w przeciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Urządzenie jest od razu gotowe do pracy. Teraz masz możliwość zamówienia dowolnej ilości urządzeń w zależności od ilości wejść do budynku, które chcesz obsłużyć. Opłata abonamentowa zależy tylko i wyłącznie od ilości użytkowników, nie uzależniamy jej od ilości obsługiwanych wejść do budynków / pomieszczeń (urządzeń TNA).

CENNIK


Proponujemy jednolity i prosty plan cenowy, który można dopasować do potrzeb Klienta, zapewniając również niskie koszty wdrożenia i utrzymania Comarch TNA.

Comarch TNA Gateway 299 PLN netto – opłata jednorazowa

Urządzenie IoT – czytnik montowany przy wejściu do budynku lub pomieszczeń

Comarch TNA Start 99 pln netto – miesięczna opłata abonamentowa

Konto w usłudze – pełna funkcjonalność systemu, obsługa 20 pracowników

Dodatkowy pakiet 20 pracowników – 49 PLN netto miesięczna opłata abonamentowa

Pakiet rozszerzenia o 20 pracowników

Zamówienie na zakup programu:

668 801 391 : Piotr Kamyk – systemy Comarch ERP

508 790 368 : Bartłomiej Łańcucki – systemy Comarch ERP

Napisz do nas:

[contact-form-7 id=”1342″ title=”Formularz 1″]