Opieka informatyczna

Opieka informatyczna

Opieka informatyczna – to jedna z wielu usług MH Kamyk, Łańcucki Spółka Jawna. Oferujemy pełen dostęp do naszej wiedzy i pracowników w ramach stałem umowy serwisowej.

Opieka informatyczna to:
  • stały nadzór nad działaniem sprzętu komputerowego – nie czekamy na awarię, ale staramy się im zapobiegać,
  • szybkie usuwanie awarii komputerowych – szybki czas reakcji i dostęp do części zamiennych i oprogramowania znacznie skraca czas awarii.
  • doradztwo w zakresie informatyzacji przedsiębiorstwa – pomagamy w rozwoju infrastruktury informatycznej i zmianie oprogramowania.
  • prowadzenie polityki bezpieczeństwa (ochrona danych) – zapewniamy stały backup danych, ochronę antywirusową i wdrażamy politykę bezpieczeństwa,
  • serwis w siedzibie klienta – dojeżdżamy do klienta aby wykonać serwis oraz zabieramy uszkodzony,
  • serwis online (zdalny serwis) – używamy profesjonalnych narzędzie do pracy online,
  • szybki czas reakcji – możesz liczyć na szybką pomoc już na etapie kontaktu telefonicznego.

Zakres wykonywanych prac oraz wysokość miesięcznej opłaty za usługę jest indywidualnie ustalany z klientem.

Stałą opieka informatyczna to przede wszystkim pewność, że w przypadku nagłej awarii pracownicy MH szybko usuną awarię i dołożą wszelkich starań aby przywrócić płynność pracy.

Profesjonalna obsługa informatyczna to dostęp do wykwalifikowanej kadry, bez konieczności ponoszenia kosztów zatrudniania informatyka. Nasze usługi to pewność, że w przypadku problemu możesz liczyć na profesjonalistów.

Opieka informatyczna

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie obsługi informatycznej.

tel 668 801 391

serwis komputerowy Koszalin: 943423205

więcej informacji z zakładce Kontakt z serwisem IT

Usługa opieki informatycznej jest świadczona z dojazdem dla firm na terenie woj. zachodniopomorskie i pomorskie, serwis zdalny cały kraj.

Wszystkie prace realizowane w ramach opieki informatycznej są rejestrowany w systemie CRM MH i wraz z otrzymaną fakturą dostarczamy raport z wykonanych prac.

Nie czekaj na awarię i utratę danych. Podpisz umowę opieki informatycznej i zdaj się na profesjonalistów z MH Koszalin.

Aby przesłać informację należy zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zapoznaniu się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych: