Opieka informatyczna

Opieka informatyczna

Opieka informatyczna MH to profesjonalne rozwiązania z zakresu IT dla twojej firmy. Oferujemy pełen dostęp do naszej wiedzy i pracowników po podpisaniu stałej umowy serwisowej, w ramach której świadczymy pełną obsługę informatyczną Państwa zasobów IT.

Opieka informatyczna to:
  • Stały nadzór nad działaniem sprzętu komputerowego, ponieważ nie czekamy na awarię, ale staramy się jej zapobiegać,
  • Szybkie usuwanie awarii komputerowych, to szybki czas reakcji, dostęp do części zamiennych i specjalistycznego oprogramowania.
  • Doradztwo w zakresie informatyzacji przedsiębiorstwa – planujesz rozwój firmy zadzwoń do MH. Sprawny sprzęt i szybka sieć usprawniają podejmowanie decyzji i analizę danych, dlatego pomagamy w rozwoju infrastruktury informatycznej i zmianie oprogramowania.
  • Bezpieczeństwo – działamy w ramach polityki bezpieczeństwa (ochrona danych). Zapewniamy stały backup danych, ochronę antywirusową i wdrażamy politykę bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz skupić się na biznesie.
  • Serwis w siedzibie klienta – dojeżdżamy do klienta, aby wykonać serwis oraz zabieramy uszkodzony sprzęt komputerowy, nie musisz tracić czasu na dojazd do serwisu.
  • Serwis online (zdalny serwis) – używamy profesjonalnych narzędzi do pracy online, ponieważ dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Zabezpieczymy twoje połączenie za pomocą szyfrowania VPN.
  • Wysoki czas reakcji – możesz liczyć na szybką pomoc już na etapie kontaktu telefonicznego. Na tym etapie rozwiązujemy 20% usterek.

Zakres wykonywanych prac oraz wysokość miesięcznej opłaty za usługę jest indywidualnie ustalany z klientem.

Stała opieka informatyczna to przede wszystkim pewność, że w przypadku nagłej awarii pracownicy MH szybko usuną awarię. Dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić płynność pracy.

Profesjonalna obsługa informatyczna to także dostęp do wykwalifikowanej kadry, bez konieczności ponoszenia kosztów zatrudniania informatyka. Nasz serwis zapewnia, że w przypadku problemu możesz liczyć na profesjonalistów.

Opieka informatyczna

Zapraszamy do kontaktu w sprawie obsługi informatycznej.

tel. 668 801 391

Serwis informatyczny Koszalin: 943423205

Więcej informacji z zakładce Kontakt z serwisem IT

Usługa opieki informatycznej jest świadczona z dojazdem dla firm na terenie woj. zachodniopomorskie i pomorskie, serwis zdalny cały kraj.

Wszystkie prace realizowane w ramach opieki informatycznej są rejestrowany w systemie CRM MH i wraz z otrzymaną fakturą dostarczamy raport z wykonanych prac.

Nie czekaj na awarię i utratę danych. Podpisz umowę opieki informatycznej i zdaj się na profesjonalistów z MH Koszalin.
Obsługa informatyczna sieci komputerowej