iBard Kopia bezpieczeństwa w chmurze

iBard Zadbaj o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie

iBard to bezpieczeństwo danych, czyli coraz bardziej znaczący aspekt prowadzenia firmy niezależnie od jej wielkości. Wdrożenie backup w chmurze ma na celu działania profilaktyczne wzmacniające świadomość  wśród przedsiębiorców o zagrożeniach utraty, zaszyfrowania lub kradzieży danych. Mamy nadzieję, że czas korzystania z IBARD – aplikacji umożliwiającej bezpieczny i intuicyjny backup danych, synchronizację i szyfrowanie danych oraz udostępniania ich wewnątrz i na zewnątrz firmy – wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa danych w firmach naszych klientów.

Jeśli już chcesz założyć konto Comarch IBARD oraz potwierdzić, że posiadasz system Comarch ERP, dzięki czemu spełnisz niezbędne warunki. kliknij na obraz:

ibard kopia bezpieczeństwa

Oferujemy także Backup stacjonarny. Nasi pracownicy skonfigurują  usługi automatycznego backupu w siedzibie firmy klienta na urządzenia dyskowe, pracujące niezależnie od reszty urządzeń komputerowych.

iBard to usługa, która powstała oraz jest rozwijana z myślą o Klientach biznesowych, którzy wiedzą jakim ryzykiem jest utrata cennych danych, latami gromadzonych i na co dzień używanych w firmie.

Zamów iBard klikając na ikonę:

Comarch iBard

Rozwiązania iBard sprawdzają się na co dzień u tysięcy Klientów w całej Polsce.

Bezpieczna kopia Twoich plików i baz danych w chmurze

Przechowywanie plików w chmurze to najlepszy sposób ich prawidłowego zabezpieczania. Systematyczne tworzenie kopii zapasowych najważniejszych plików pozwala zminimalizować ryzyko utraty ważnych informacji.

Backup danych odbywa się w sposób automatyczny, dzięki czemu unikamy czynnika ludzkiego. W przypadku awarii urządzeń, na których przechowujemy dane, jesteśmy w stanie szybko je odzyskać z wirtualnych serwerów.

iBard pozwala na wykonywanie automatycznego backupu baz danych z każdego rodzaju oprogramowania pracującego na bazach MS SQL. Dzięki integracji z systemami ERP, backup wykonuja się bezpośrednio m.in. z Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL. W razie awarii dane mogą być w prosty sposób przywrócone z kopii zapasowej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Cennik iBard pod linkiem https://www.ibard.com/pl/cennik/

Nie trać danych, zamów Chmurę iBard już teraz!