Kopia bezpieczeństwa iBard

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie

Bezpieczeństwo danych to coraz bardziej znaczący aspekt prowadzenia firmy niezależnie od jej wielkości. Akcja Terabajt dla biznesu za darmo  ma na celu działania profilaktyczne wzmacniające świadomość  wśród przedsiębiorców o zagrożeniach utraty, zaszyfrowania lub kradzieży danych. Mamy nadzieję, że rok korzystania z IBARD – aplikacji umożliwiającej bezpieczny i intuicyjny backup danych, synchronizację i szyfrowanie danych oraz udostępniania ich wewnątrz i na zewnątrz firmy – wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa danych w firmach naszych klientów.

terabajt dla biznesu

Promocja trwa od 01.10.2022 r. do 31.12.2022.

W czasie jej trwania promocji musisz tylko założyć konto Comarch IBARD oraz potwierdzić, że posiadasz system Comarch ERP, dzięki czemu spełnisz niezbędne warunki. Pełny regulamin znajduje się tutaj.

ibard kopia bezpieczeństwa

Oferujemy także Backup stacjonarny. Nasi pracownicy skonfigurują  usługi automatycznego backupu w siedzibie firmy klienta na urządzenia dyskowe, pracujące niezależnie od reszty urządzeń komputerowych.

iBard to usługa, która powstała oraz jest rozwijana z myślą o Klientach biznesowych, którzy wiedzą jakim ryzykiem jest utrata cennych danych, latami gromadzonych i na co dzień używanych w firmie.

Zamów iBard klikając na ikonę:

Comarch iBard

Rozwiązania iBard sprawdzają się na co dzień u tysięcy Klientów w całej Polsce.

Bezpieczna kopia Twoich plików i baz danych w chmurze

Przechowywanie plików w chmurze to najlepszy sposób ich prawidłowego zabezpieczania. Systematyczne tworzenie kopii zapasowych najważniejszych plików pozwala zminimalizować ryzyko utraty ważnych informacji.

Backup danych odbywa się w sposób automatyczny, dzięki czemu unikamy czynnika ludzkiego. W przypadku awarii urządzeń, na których przechowujemy dane, jesteśmy w stanie szybko je odzyskać z wirtualnych serwerów.

iBard pozwala na wykonywanie automatycznego backupu baz danych z każdego rodzaju oprogramowania pracującego na bazach MS SQL. Dzięki integracji z systemami ERP, backup wykonuja się bezpośrednio m.in. z Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL. W razie awarii dane mogą być w prosty sposób przywrócone z kopii zapasowej.

Cennik iBard pod linkiem https://www.ibard.com/pl/cennik/

Nie trać danych, zamów Chmurę iBard już teraz!