Promocje

1. Promocja Comarch dla nowo powstałych firm

Promocje Comarch dla nowych firm. Założyłeś firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy? Szukasz systemu informatycznego w przystępnej cenie do zarządzania firmą i księgowości? Potrzebujesz oprogramowania, które elastycznie dopasuje się do potrzeb Twojej firmy?

Skorzystaj z 10% upustu na zakup programu Comarch ERP Optima – zwiększ swoją konkurencyjność i zaoszczędź!

Promocja przeznaczona jest dla nowo powstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima. Promocji nie można łączyć z innymi.

Firma Comarch zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania z przyczyn od niej niezależnych.

2. Pakiety promocyjne

Pakiety Comarch ERP Optima linii START to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm. Nasza oferta jest wyjątkowa na rynku oprogramowania: pakiety same w sobie stanowią osobny produkt skierowany do pewnej grupy odbiorców, natomiast dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.

Pakiet może być zakupiony przez firmę tylko jeden raz, jako pierwszy zakup oprogramowania Comarch ERP Optima i nie łączy się z innymi promocjami.

3. Promocja Comarch dla Biur Rachunkowych

Korzystasz z Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych? Jesteś zadowolony z programu? Rekomenduj go swoim klientom i zarabiaj!

Promocje Comarch za każde skuteczne polecenie zyskasz 10% wartości pierwszego zakupu oprogramowania, a Twój Klient w cenie programu otrzyma szkolenie pozwalające rozpocząć pracę z Comarch ERP Optima.

Zacznij zarabiać z Comarch ERP Optima!

4. Pakiety promocyjne dla biur rachunkowych

Pakiety dla biur rachunkowych z linii Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy stanowią specjalną ofertę dla firm, które zawodowo zajmują się obsługą rachunkową podmiotów gospodarczych. Korzystając z programu można prowadzić pełny zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Dodatkowo Comarch ERP Optima wspomaga codzienną pracę właściciela biura, sprzedaż usług, planowanie prac oraz rozliczanie pracowników. Wśród pakietów promocyjnych, każde biuro znajdzie właściwy dla siebie.

Pakiety Comarch ERP Optima to modułowe rozwiązania do zarządzania dla biurem rachunkowym oraz biurem doradztwa podatkowego. Nasza oferta jest wyjątkowa na rynku oprogramowania. Pakiety same w sobie stanowią osobny produkt skierowany do grupy klientów zajmujących się obsługą księgową firm. Dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą.

Zamówienie na zakup programu:

668 801 391 : Piotr Kamyk – systemy Comarch ERP

508 790 368 : Magdalena Nowak – Comarch ERP Optima