O firmie

MH partner Comarch Koszalin

Witaj na stronie MH – partner Comarch Koszalin

Firma informatyczna MH Kamyk z Koszalina oferuje usługi serwisu it oraz wdrożeń Comarch ERP więc nie szukaj dalej.

Jako autoryzowany partner Comarch dostarczamy i  wdrażamy systemy ERP firmy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch Mobile, Comarch backup, sklepy internetowe, dzięki nam masz dostęp do najlepszego, polskiego oprogramowania.

Organizujemy szkolenia z obsługi programów Comarch co z pewnością pozwoli twoim pracownikom lepiej pracować na Systemach Comarch. MH dba o bezpieczeństwo danych klientów, co jest szczegulnie istotne w świecie internetu. Dostarczamy także niezawodny sprzęt komputerowy, laptopy, serwery, drukarki, tusze, tonery.

Misja firmy to być liderem w sprzedaży i serwisie systemów Comarch ERP poprzez stałe podnozenie jakości usług i poszerzanie oferty.

Wysoka jakość – świadczymy usługi są na najwyższym poziomie, w związku z cczym umożliwiamy klientom dostęp do nowych technologii i rozwoju swoich firm.

NIEZAWODNOŚĆ – dostarczamy sprzęt i rozwiązania gwarantujące wysoki komfort i bezawaryjność, dzięki czemu klienci mogą skupić się na pracy.

Bezpieczeństwo – ochrona danych to nasz priorytet, zarówno poprzez wdrażanie odpowiednich zabezpieczeń jaki i szkolenie pracowników i właścicieli przedsiębiorstw.

Partner Comarch  Koszalin

MH Kamyk – to Informatyka dla Biznesu. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Comarch w Koszalinie, który sprzedaje do firm w całej Polsce. Rozwiązania firmy Comarch są innowacyjne i proste w obsłudze. Programy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch mobile, to programy do zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzenia sprzedaży, analiz i księgowości. Comarch ERP to narzędzia umożliwiające rozwój twojego przedsiębiorstwa.

MH – prowadzimy szkolenia z oprogramowania Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, sklep internetowy Comarch eSklep.

MH jest dostawcą komputerów DELL, HP, CISCO, Serwery Lenovo. Profesjonalne serwery, komputery, laptopy, monitory, drukarki i bezpieczny osprzęt sieciowy, to gwarancja niezawodności.

Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze kupowanego sprzętu oraz profesjonalną obsługę po sprzedaży

Dojazd: