O firmie

MH partner Comarch

Witamy na stronie MH Koszalin – partner Comarch

MH Kamyk, Łańcucki z Koszalina oferuje usługi informatyczne oraz szkoleniowe skierowane do przedsiębiorstw. Jako autoryzowany partner Comarch dostarczamy i  wdrażamy systemy ERP firmy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch Mobile, Comarch ibard, sklepy internetowe isklep24, tworzymy strony internetowe i zaawansowane aplikacje webowe.

Przeprowadzamy szkolenia z obsługi programów Comarch oraz dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Dostarczamy także niezawodny sprzęt komputerowy, laptopy, serwery, drukarki i materiały eksploracyjne.

Misja firmy:

Misją firmy MH jest być liderem w sprzedaży programów Comarch ERP.  Tę pozycję osiągamy przez stałe podnoszenie jakości naszych usług i poszerzanie oferty rozwiązań Comarch ERP.

Wysoka jakość – świadczymy usługi są na najwyższym poziomie. Umożliwiamy klientom dostęp do nowych technologii i rozwoju swoich firm.

NIEZAWODNOŚĆ – dostarczamy sprzęt i rozwiązania gwarantujące wysoki komfort i bezawaryjność, dzięki czemu klienci mogą skupić się na pracy.

Bezpieczeństwo – ochrona danych to nasz priorytet, zarówno poprzez wdrażanie odpowiednich zabezpieczeń jaki i szkolenie pracowników i właścicieli przedsiębiorstw.

Partner Comarch

MH – Informatyka dla Biznesu jest autoryzowanym partnerem Comarch. Rozwiązania firmy Comarch są innowacyjne i proste w obsłudze. Programy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch mobile, to programy do zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzenia sprzedaży, analiz i księgowości. Comarch ERP to narzędzia umożliwiające rozwój przedsiębiorstwa klienta. Comarch zapewnia zgodności z przepisami prawa i odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów.

MH – prowadzimy szkolenia z oprogramowania Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, sklep internetowy Comarch iSklep.

MH jest dostawcą komputerów DELL, HP, CISCO, Serwery Lenovo. Profesjonalne serwery, komputery, laptopy, monitory, drukarki i osprzęt sieciowy to gwarancja niezawodności.

Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze kupowanego sprzętu oraz profesjonalną obsługę po sprzedaży

Dojazd: