O firmie

Witamy na stronie MH Kamyk, Łańcucki Sp. j.  z Koszalina – partner Comarch

MH Kamyk, Łańcucki z Koszalina oferuje usługi informatyczne oraz szkoleniowe skierowane do przedsiębiorstw. Jako autoryzowany partner Comarch dostarczamy i  wdrażamy systemy ERP firmy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch Mobile, Comarch ibard, sklepy internetowe isklep24, tworzymy strony internetowe i zaawansowane aplikacje webowe.

Przeprowadzamy szkolenia z obsługi programów Comarch oraz dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Dostarczamy także niezawodny sprzęt komputerowy, laptopy, serwery, drukarki i materiały eksploracyjne.

Misja firmy:

Misją firmy MH Kamyk, Łańcucki sp. j jest bycie liderem w sprzedaży programów Comarch ERP.  Tę pozycję osiągamy przez stałe podnoszenie jakości naszych usług i poszerzanie oferty rozwiązań firmy Comarch.

CELE FIRMY:

Wysoka jakość – świadczymy usługi są na najwyższym poziomie. Umożliwiamy klientom dostęp do nowych technologii i rozwoju swoich firm.

NIEZAWODNOŚĆ – dostarczamy sprzęt i rozwiązania gwarantujące wysoki komfort i bezawaryjność, dzięki czemu klienci mogą skupić się na pracy.

Bezpieczeństwo – ochrona danych to nasz priorytet, zarówno poprzez wdrażanie odpowiednich zabezpieczeń jaki i szkolenie pracowników i właścicieli przedsiębiorstw.

Partner Comarch

MH jest autoryzowanym partnerem Comarch. Od początku działalności został wybrany jeden, główny dostawca oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Kierowaliśmy się tym, że rozwiązania firmy Comarch są naprawdę innowacyjne. Programy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, rozwiązania Comarch mobile, to nie tylko programy do zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzenia sprzedaży, analiz i księgowości, ale przede wszystkim narzędzia umożliwiające rozwój przedsiębiorstwa klienta, ponieważ Comarchnie ogranicza się do podstawowej funkcjonalności i zgodności z przepisami prawa, ale odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów.

MH prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystania technologii informatycznych do rozwoju przedsiębiorstwa. Szkolimy użytkowników oprogramowania Comarch ERP, przeprowadzamy szkolenia z zasad bezpieczeństwa danych, zastosowania kopii bezpieczeństwa ibard a także organizujemy podstawowe szkolenia z obsługi systemów IT.

MH jest dostawcą produktów firmy DELL, HP, CISCO – profesjonalne serwery, komputery, laptopy, monitory, drukarki i osprzęt sieciowy. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze kupowanego sprzętu oraz profesjonalną obsługę po sprzedaży. Dostarczamy sprzęt, który jest gwarancją jakości i niezawodności. 

Dojazd: