O firmie

Witamy na stronie MH Kamyk, Łańcucki Sp. j.  z Koszalina

MH oferuje usługi informatyczne oraz szkoleniowe skierowane do przedsiębiorstw. Dostarczamy i  wdrażamy systemy ERP firmy Comarch (Optima, XL), sklepy internetowe, tworzymy strony internetowe i zaawansowane aplikacje webowe. Przeprowadzamy szkolenia  oraz dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Dostarczamy także sprzęt komputerowy, serwery, drukarki i materiały eksploracyjne.

Misja firmy:

Misją firmy MH Kamyk, Łańcucki sp. j jest bycie liderem w zakresie bezpieczeństwa, szkoleń oraz rozwoju informatycznego naszych klientów. Tę pozycję osiągamy przez stałe podnoszenie jakości naszych usług i poszerzanie oferty.

CELE FIRMY:

Wysoka jakość – świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Umożliwiamy klientom dostęp do nowych technologii i rozwoju swoich firm.

NIEZAWODNOŚĆ – dostarczamy sprzęt i rozwiązania gwarantujące wysoki komfort i bezawaryjność, dzięki czemu klienci mogą skupić się na pracy.

Bezpieczeństwo – ochrona danych to nasz priorytet, zarówno poprzez wdrażanie odpowiednich zabezpieczeń jaki i szkolenie pracowników i właścicieli przedsiębiorstw.

 

MH jest partnerem Comarch. Od początku działalności został wybrany jeden, główny dostawca oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Kierowaliśmy się tym, że rozwiązania firmy Comarch są naprawdę innowacyjne. Programy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, rozwiązania mobilne, to nie tylko programy do zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzenia sprzedaży, analiz i księgowości, ale przede wszystkim narzędzia umożliwiające rozwój przedsiębiorstwa klienta.

MH prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystania technologii informatycznych do rozwoju przedsiębiorstwa. Szkolimy użytkowników oprogramowania ERP, przeprowadzamy szkolenia z zasad bezpieczeństwa danych, a także organizujemy podstawowe szkolenia z obsługi systemów IT.

MH jest dostawcą produktów firmy DELL, HP, CISCO – profesjonalne serwery, komputery, laptopy, monitory, drukarki i osprzęt sieciowy. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze kupowanego sprzętu oraz profesjonalną obsługę po sprzedaży. Dostarczamy sprzęt, który jest gwarancją jakości i niezawodności.