Upgrade premium

  • -

Upgrade premium

Category : Aktualności

Comarch Upgrade premium

Upgrade Premium dla Comarch ERP Optima!

Już ponad 70 tys. Klientów korzysta z systemu Comarch ERP Optima.

Dlatego też, dbając o Państwa satysfakcję i zadowolenie z korzystania z produktów i usług Comarch, od września b.r. firma Comarch planuje  wprowadzenie nowego produktu mającego na celu podniesienie jakości konsultacji telefonicznych dotyczących Oprogramowania Comarch ERP Optima to jest: Upgrade Premium jako dodatek do Upgrade Podstawowego Oprogramowania Comarch ERP Optima.

Comarch udostępni następujące Upgrade:

1. Upgrade Podstawowy, w skład którego będzie wchodzić:

  • możliwość pobierania nowych wersji systemu Comarch ERP Optima, zawierającego nowe funkcjonalności oraz dostosowanie do nowych przepisów w zakresie prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • możliwość korzystania z konsultacji mailowych ze specjalistami Comarch w zakresie korzystania i działania Oprogramowania Comarch ERP Optima.

2. Upgrade Premium, w skład którego będzie wchodzić:

  • możliwość korzystania z konsultacji telefonicznych i mailowych specjalistów Comarch w zakresie korzystania i działania Oprogramowania Comarch ERP Optima,
  • wyższy priorytet na obsługę zapytań,
  • dostęp i możliwość korzystania z 4 wybranych szkoleń elektronicznych.

Uwaga: Aby można było zakupić Upgrade Premium, konieczne będzie posiadanie ważnego Upgrade Podstawowego.

Zmiany dotyczą Klientów, którzy pracują na stacjonarnej wersji systemu Comarch ERP Optima. Klienci rozwiązań w chmurze Comarch nadal obsługiwani będą bez zmian, tj. nadal będą mogli korzystać z Asysty Telefonicznej na obecnie funkcjonujących zasadach.

Zmiany w cennikach:

Wynagrodzenie za Upgrade:

  • Upgrade Podstawowy (wynagrodzenie na dotychczasowych zasadach zakupu upgrade): Klient nadal będzie mógł nabyć Upgrade ten wg obecnych zasad, gdzie cena Upgrade Podstawowego stanowić będzie niezmiennie % wartości instalacji Klienta wg cen obowiązujących na dzień jego wykupu. Szczegóły opisane są w „Warunkach korzystania i Gwarancji Oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP Optima wersja BR”.
  • Upgrade Premium (nowość): Klient posiadający działalność gospodarczą będzie mógł zakupić Upgrade Premium dla swojej firmy, niezależnie od posiadanych modułów, stanowisk czy użytkowników na okres miesiąca (w kwocie 175 zł netto) lub roku (1750 zł netto). Biura Rachunkowe i Podmioty Powiązane będą mogły nabyć Upgrade Premium odpowiednio: 210 zł netto na miesiąc lub 2100 zł netto na rok.

Możliwość nabycia Upgrade Podstawowego i Premium przez Klientów:

  • Upgrade Podstawowy i Premium będzie można zamawiać w naszej firmie MH – Systemy IT Koszalin;
  • Upgrade Premium będzie można zamówić na okres miesiąca lub wielokrotność miesiąca, np. na 4 miesiące (ale nie dłużej niż 12) oraz na okres roku.

Dostęp do konsultacji telefonicznych dla obecnych Klientów:

Klienci, którzy wykupili system Comarch ERP Optima lub upgrade na ten system przed 31 stycznia 2019, zachowają możliwość konsultacji telefonicznych do dnia ważności posiadanej gwarancji (ugrade). Zakup systemu Comarch ERP Optima lub upgrade na ten system od dnia 1 lutego 2019 skutkuje możliwością konsultacji telefonicznych do dnia wprowadzenia Upgrade Premium do sprzedaży.

Z dniem wprowadzenia do sprzedaży nowej usługi Premium Klienci będą mogli korzystać z konsultacji telefonicznych dających jeszcze wyższy niż obecnie priorytet na pomoc telefoniczną i mailową ze strony specjalistów Comarch jak również skorzystać ze szkoleń elektronicznych.

Liczymy, że zmiany te pozwolą na podniesienie jakości i zadowolenia z świadczonego wsparcia oraz skrócenia czasu reakcji na Państwa zgłoszenia, co w realny sposób będzie miało również odzwierciedlenie w prowadzonych przez Państwa biznesach.

Planowany termin wdrożenia do oferty Premium to wrzesień 2019 r.